Chovatelský program Pučálka s.r.o. je určen registrovaným chovatelským stanicím psů a koček. Nově i majitelům, kteří vlastní dva a více chovných psů!

Chovatelské stanice získávají registrací speciální cenu našich krmiv i doplňkového sortimentu. Každá zaregistrovaná stanice, která krmí Artemis, Marp Holistic, Marp Natural nebo Doxneo dostane ke každému narozenému štěněti či kotěti startovací balíček zdarma.

VÝHODY, KTERÉ REGISTRACÍ ZÍSKÁTE

  • speciální ceny na krmivo 
  • štěněčí balíčky pro odchovy (právo na balíček získává CHS po šesti měsících od registrace za předpokladu, že tuto dobu krmí naším krmivem nebo za odběr v minimální hodnotě 6000 Kč)
  • dárky v podobě propagačních materiálů
  • odborné výživové poradenství
  • slevu na další vybrané produkty, které dováží naše společnost

PODMÍNKY

Podmínkou vstupu do chovatelského programu Pučálka s.r.o. je umístění banneru na stránky Vaší CHS (případně jiné alternativní plnění). Vyplněním formuláře vyjadřujete souhlas se zasíláním informačních emailů a se zveřejněním názvu Vaší CHS na webových stránkách www.pucalka.cz. V případě odhlášení se z klubu obě tyto podmínky zanikají.

JAK SE ZAREGISTROVAT

Pošlete email na krmiva@pucalka.cz s název Vaší CHS, kopií registrace CHS a kontaktními údaji. Následně Vás budeme kontaktovat se zasláním přístupu do našeho e-shopu a se zasláním ceníku pro CHS, jehož součástí jsou i obchodní podmínky.

logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin