„Může“ za to náš pes Vincent, který byl velký nejedlík s citlivým zažívám. Ten mě „donutil“ se o krmiva začít zajímat a začít hledat.

Je to už více než 10 let, což jsme se vydali na nelehkou cestu obchodování s krmivy pro psy a kočky. Když se ohlédnu zpět, přijde mi to jako poměrně nedávno. Zároveň mi přijde jako by to celé trvalo už 100 let. Jak už to v životě bývá, i mém případě byla u zrodu této myšlenky víceméně náhoda. „Může“ za to náš pes Vincent, který byl velký nejedlík s citlivým zažívám. Ten mě „donutil“ se o krmiva začít zajímat a začít hledat. Hned od počátku mě to velmi zaujalo a rozhodl jsem se dovést první naší značku krmiva – krmivo Artemis.

Naším cílem bylo vytvořit krmivo, které bude mít špičkové složení a vysoce kvalitní suroviny a bude funkční.

Přes další značky krmiv a dalších výrobků pro psy a kočky jsme se v poměrně krátké době dostali do stádia, kdy jsme chtěli více než je krmivo dovést a prodávat. I přestože krmiva, která jsme dováželi byla vysoce kvalitní, stále jsme pociťovali jisté nedostatky. Proto jsme se rozhodli vytvořit první vlastní krmivo – krmivo Marp. Poměrně brzy po značce Marp jsme vytvořili značku Doxneo. Naším cílem bylo vytvořit krmivo, které bude mít špičkové složení a vysoce kvalitní suroviny a bude funkční. Při vývoji krmiv skutečně řešíme každou jednu surovinu ve složení, abychom dosáhli optimálního vyvážení. Za ta dlouhá léta jsem se setkal s celou řadou krmiv, která měla hezké složení, ale z nějakého důvodu nefungovala. Proto bylo naší prioritou vytvořit krmivo jak se špičkovým složením, tak s velkou funkčností. Díky vlastní značce jsme přestali mít jakákoliv omezení a můžeme zcela svobodně „tvořit“ produkty, které nám dávají smysl. A máme velkou radost ze zpětné vazby, kterou od zákazníků máme. Skutečně nás těší, když vidíme, jak vaši psi a kočky na našich krmivech fungují. Nikdy bychom nevytvořili produkt, který bychom nebyli schopni dát našim psům – to je náš standard, který je pro nás nepřekročitelný.

Kromě krmiv Marp a Doxeno patří do našeho portfolia privátních značek i značka Aminela – značka funkčních chovatelských potřeb – hlavně tedy matrací a pelíšků – pro psy a kočky.

V našem sortimentu najdete i další výrobky, které nenesou naší značku, ale které exkluzivně přinášíme na český trh – už zmíněné krmivo Artemis, italská krmiva pro psy a kočky Almo Nature, italské konzervy výrobce VBB (Kippy a Healthy), dále čistící prostředky značky Simply Solution nebo nově kanadský kočkolit Intersand. Jedná se o značky, které patří mezi top ve svém oboru a my jsme rádi, že je můžeme nabízet.

Obchod pro nás byl vždy víc než jen čísla.

Obchod pro nás byl vždy víc než jen čísla. Máme radost z každého nového výrobku, máme radost z každého spokojeného zákazníka. Nejsme žádný investorský projekt a nevlastní nás žádný fond. Máme radost z toho, jaký jsme utvořili tým, který nám se o celý provoz firmy stará. Celý náš tým spojuje láska ke zvířatům. Tuto práci děláme hlavně proto, že ji máme rádi.

Martin Pučálka Martin Pučálka – majitel společnosti
Martin Pučálka
logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin