Granule pro psy

Funkční receptury se špičkovým složením bez obilovin. V duchu holistické/přírodní koncepce obsahují naše krmiva celou řadu bylinek - věříme, že spojení s přírodou je ta správná cesta.

Zobrazit vše

Konzervy pro psy

Konzervy Doxneo obsahují pouze maso, zeleninu, vývar a minerály. Jsou úplně bez obilovin, chemické konzervace nebo vedlejších produktů. Obsahují 92% masa, vnitřností a vývaru.

Zobrazit vše
Krmivo bez obilovin

Krmivo bez obilovin

Koncept krmiva Doxneo jsme vyvinuli na základě požadavků našich zákazníků na krmivo bez obilovin, které bude funkční a které bude za stejnou cenu jako běžná krmiva s obilovinami. Krmivo Doxneo je mladším bratrem našeho krmiva Marp, které jsme vytvořili několik let před Doxneem.

Poslední trendy ve výživě zvířat ukazují, že za řadu různých komplikací, způsobujících různé zažívací potíže, mohou obiloviny. Nemusí se vždy jednat přímo o alergie, ale poměrně často se setkáváme s přecitlivělostí na tyto suroviny.

Ale krmivo by mělo určitě splňovat více podmínek než jen to, že je bez obilovin. I mezi krmivy bez obilovin existují rozdíly. A to nejen ve složení, ale hlavně v tom, jak jsou funkční. A funkčnost by měla být hlavním hodnotícím faktorem.

Složení krmiva Doxneo

Složení krmiva Doxneo

Složení krmiva Doxneo je poměrně jednoduché – jeden hlavní zdroj živočišných bílkovin – receptura s kachnou, jehnětem nebo krůtou, jeden vedlejší zdroj živočišných bílkovin – rybu. Tuky jsou zastoupeny lososovým olejem v kombinaci s rostlinným tuky, díky čemuž má krmivo skutečně perfektní poměr omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin.

Jako hlavní zdroj uhlohydrátů vévodí krmivu brambory, které jsou velmi dobře stravitelné a nejsou na ně alergické reakce jako na běžné obiloviny. Krmivo je doplněno pořádnou porcí bylinek, které napomáhají imunitnímu systému a zlepšují fungování celého organismu psa.

Více o našich surovinách
Krmivo bez obilovin

Přírodní krmivo bez chemie

Samozřejmostí je, že je krmivo konzervováno pouze silnou přírodní směsí tokoferolů a kyselinou citrónovou. Díky svému jednoduchému a vyváženému složení je krmivo Doxneo skutečně funkční. Na svém psovi to poznáte hned na třech faktorech - chutnosti, kvalitě srsti a vitalitě.

Chutnost je často alfou a omegou všech krmiv. I když bude mít krmivo výborné složení a pes ho nebude jíst, nic s tím nenaděláte.

Díky optimálnímu poměru omega 3 a 6 mastných kyselin a lněnému semínku bude mít váš pes špičkovou srst. Díky dostatečnému množství živočišných bílkovin a vysoké stravitelnosti bude mít váš pejsek dost energie a bude vitální.

Doxneo Fresh

Nová řada krmiva Doxneo – Doxneo Fresh

V roce 2018 a 2019 jsme uvedli na trh další řadu krmiva Doxneo – Doxneo Fresh, které obsahuje kombinaci čerstvého a sušeného masa. Díky kombinaci čerstvého a sušeného masa jsme schopni dodat do krmiva technologicky ještě více masa a víc chutnosti. Jako zatím poslední dvě receptury jsme uvedli na trh jednoproteinové receptury s jehnětem a lososem – ty to receptury jsou nejvhodnější pro přecitlivělé psy.

Prohlédnout produkty
logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin